Search
Saturday 16 February 2019
  • :
  • :
Latest Update

अज्ञात समूहले पेस्तोल देखाएर सर्लाहीको बाँके जङ्गलमा झण्डै दश लाख रुपैयाँ लुटे

अज्ञात समूहले पेस्तोल देखाएर सर्लाहीको बाँके जङ्गलमा  झण्डै दश लाख रुपैयाँ लुटे

अज्ञात समूहले पेस्तोल देखाएर सर्लाहीको बाँके जङ्गलमा मङ्सिर दिउँसो झण्डै दश लाख रुपैयाँ लुटेर लगेको छ । ईश्वरपुर नगरपालिका–१३, श्रीनगरमा रहेको महारानी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष धनेश्वर महतोको साथबाट ९ लाख ९० हजार रुपैयाँ लुटपाट भएको हो । लालबन्दीस्थित नेपाल इन्भेष्टमेन्ट बैङ्कबाट रकम लिएर जाँदै गर्दा दिउँसो साढे १ बजेतिर दुई वटा मोटरसाइकल चढेर आएका चार जना नचिनेका मानिसले आफ्नो साथमा रहेको झोलाबाट रकम लुटेर फरार भएको महतोले बताए । ना ५५ प ९५६३ नं को मोटरसाइकलमा जाँदै गरेका महतोलाई पूर्व–पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत बाँके चौकबाट करिव अढाई किलोमिटर दक्षिण निर्माणाधीन रेलमार्ग नजिक नचिनेका मानिसले हतियार देखाएर रकम लुटपाट गरेका हुन् । कार्यालयबाट पैंसा लिन आइरहने कर्मचारी बिदामा बसेका थिए, त्यसैले म एक्लै पैंसा लिन आएको थिएँ, महतोले भने‘ दक्षिणतर्फबाट आइरहेको एउटा टिपर पछि–पछि आइरहेको थियो, उनीहरुले म पुगेको ठाउँबाट टिपर कट्ने बित्तिकै मलाई मोटरसाइकल रोक्न लगाए, त्यसपछि टाउको र हातमा हिर्काएर झोला खोसेर लगे ।’ आफ्नो साथबाट पैंसा लुटिने बित्तिकै प्रहरीमा खबर गरेको महतोले बताए । सर्लाही प्रहरीले लुटपाटमा संलग्नको खोजी तीव्र पारिएको जनाएको छ । जिल्लाको सबैक्षेत्रमा मोटरसाइकल रोकेर कडाईका साथ चेकजाँच गरेर लुटपाटमा संलग्नहरुको खोजी गरिरहेको सर्लाही प्रहरीका प्रवक्ता डिएसपी विश्वराज खड्काले जानकारी दिए ।


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *