Search
Sunday 17 February 2019
  • :
  • :
Latest Update

अचम्म, ३ सन्तानको आमा भएपछि पुरुष बनेकी भवानी माता, कम्मरमा छ शिबलिंग, चिउडोमा बोकेदारी(भिडियो सहित)

अचम्म, ३ सन्तानको आमा भएपछि पुरुष बनेकी भवानी माता, कम्मरमा छ शिबलिंग, चिउडोमा बोकेदारी(भिडियो सहित)

काठमाडौं, 18 सेप्टेम्बर, हामी विभिन्न संस्कृति र जनताहरूको बारेमा सुन्न सक्छौं। तिनीहरूमध्ये केही धेरै धेरै दुर्लभ र विश्वास गर्न कडा हुन्छन्। यदि हामी संसारमा बाहिर रहेका जस्तै हामी महसुस गर्ने विभिन्न संस्कृतिका बारेमा जान्न मौका पाउँदछौं। हाम्रो देशमा थुप्रै तरिकाका आधारमा धेरै प्रतिभाशाली व्यक्तित्वहरू छन्।

चाहे सांस्कृतिक विशेषता हो। यहाँ भवानी माता बारे एक भिडियो रिपोर्ट हो। विवरणहरू थाहा पाउन यो भिडियो हेर्नुहोस्।कस्तो अचम्म, ३ सन्तानको आमा भएपछि पुरुष बनेकी भवानी माता, कम्मरमा छ शिबलिंग, चिउडोमा बोकेदारी(भिडियो सहित)


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *