Search
Friday 15 February 2019
  • :
  • :
Latest Update

गायक बीरेन्द्र श्रेष्ठको “माया लाग्छ निष्ठुरीको”सार्वजनिक( हेर्नुहोस् भिडियो)

गायक बीरेन्द्र श्रेष्ठको “माया लाग्छ निष्ठुरीको”सार्वजनिक( हेर्नुहोस् भिडियो)

काठमाडाैं– नेपाली संगीत क्षेत्रमा लोक पप विधामा अत्याधिक मात्रमा प्रिय भएर चिनिएका गायक तथा इन्जिनियर बीरेन्द्र श्रेष्ठको आधुनिक गायन अनि बेमेल प्रेम कहानीमा आधारित ‘माया लाग्छ निष्ठुरीको’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ। गायक श्रेष्ठकै आफ्नै च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको हो।

दशैको पावन अवसर पारेर गायक तथा इन्जिनियर बीरेन्द्रको गीतमा संगीतकार गुरू बिनय वर्मा र एरेन्जर विशन मानन्धरले संगीत भरेका हुन्।
राहुल प्रधानको निर्देशनमा बनेको भिडियोलाई चक्र महर्जनको छायाँङकन र बिजेश पौडेलको सम्पादन रहेको छ। बिध्यमान समाजमा लोभ लालच अनि यसकै कारणले निम्त्याएको पारिवारिक बिखन्डनलाई भिडियोमा मोडल श्रीष्टि खड्का, निर्मल खत्री तथा नव मोडल सामिप्य श्रेष्ठले आफ्नो अभिनय मार्फत प्रस्तुत गरेका छन्। सामिप्यले सोहि भिडियो मार्फत डेब्युसमेत गरेका हुन्।

ताप्लेजुंङको सिनाममा जन्म भै दुई दशक अगाडि अर्मेनियाको बिश्व बिद्यालयबाट ईञ्जिनियरिङमा ग्रेजुयेट गरि नेपालको जलबिद्युतको बिकास निर्माणमा लागि परेका ईन्जिनियर बीरेन्द्र श्रेष्ठ २०७२ सालदेखि मात्र विधिवत रुपमा नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा देखिएका व्यक्तित्व हुन्।हालसम्म २ दर्जन भन्दाबढि गीतहरुमा स्वर भरि सकेका गायकले ‘आँखा लाउछन मैलाई सबै’ भन्ने गीतबाट मोडेल गीतले आयोजना गरेको अवार्ड कार्यक्रममा यही सन् २०१८ मै दोश्रो पटक उत्कृष्ट गायक लोक पपको उपाधि चुम्न सफल भएका छन्।

आँखा लाउछन भन्ने गीतको रचना अमेरिका निवासी अम्बिका गुरुङको हो भने म्युजिक र एरेन्ज शंकर थापा र उदय राज पौडेलले गरेका हुन् ! ईन्जिनियर तथा गायक बीरेन्द्र ले हालसालै OSNepalले आयोजना गरेको दोश्रो OSNEPAL अवार्डमा समेत उत्कृष्ट लोक पप गायकको उपाधि दिपक शर्माको शब्द संगीतमा अनि उदयराज को संगीत संयोजनमा बनेको ‘घर हाम्रो लेकैमा’ भन्ने गीत मार्फत पाएका थिए।हेर्नुहोस् भिडियो::


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *