Search
Friday 15 February 2019
  • :
  • :
Latest Update

नेपाली चलचित्र ‘छक्का पन्जा ३’ को उत्साहजनक व्यापार

नेपाली चलचित्र ‘छक्का पन्जा ३’ को  उत्साहजनक व्यापार

घटष्थापनाको दिन देखी देशै भर प्रदर्शनमा आएको नेपाली चलचित्र ‘छक्का पन्जा ३’ ले आज तेस्रो दिनमा पनि उत्साहजनक व्यापार गरिरहेको छ । चलचित्रका बितरक तथा पाथिभरा चित्र मन्दिर दमकका व्यवस्थापक चैतन्य बरालले हरेक दिन हलमा दर्शकको संख्यामा वृद्धि भइरहेको जानकारी दिनुभयो । दमकका दुवै वटा हलमा प्रदर्शन भैरहेको चलचित्र दैनिक रात्रिकालिन शो समेत सञ्चालन भैरहेको छ । दैनिक तिनवटै शोमा दर्शकहरुको उत्तिकै सहभागीता रहेको चलचित्र बितरक बरालले बताउनु भयो । अहिले बिदा समेत नभएको समयमा पनि सफल ब्यापार गरेको चलचित्रले भोली देखी झन ब्यापार बढाउने उहाँले बताउनु भयो । दीपाश्री निरौलाले निर्देशन गरेको चचित्र छक्का पन्जा ३ मा दीपकराज गिरी, केदार घिमिरे, जितु नेपाल, बुद्धि तामाङ, शिवहरि पौडेल लागयतका हास्यकलाकारहरुको जम्बो टोलीसहित दीपिका प्रसाईं, प्रियंका कार्की, स्वस्तिमा खड्का, बर्षा राउत, संजोग कोइरालालगायतको अभिनय रहेको छ ।


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *