Search
Sunday 21 October 2018
  • :
  • :
Latest Update

गायिका सरु गौतमले नेपाली हिन्दु महिलाहरुको महान चाड हरितालिका तीजमा“चाइनाको रेलमा” सार्वजनिक गरेकिछिन्(भिडियो सहित)

गायिका सरु गौतमले नेपाली हिन्दु महिलाहरुको महान चाड हरितालिका तीजमा“चाइनाको रेलमा” सार्वजनिक गरेकिछिन्(भिडियो सहित)

काठमाडौँ : गायिका सरु गौतमले नेपाली हिन्दु महिलाहरुको महान चाड हरितालिका तिजको अबसरमा नया तिज गित “चाइनाको रेलमा” लिएर आएकी छिन l लगातार उनले एक पछि अर्को सफलता हासिल गर्दै अगाडी बढी रहेकी सुमधुर आवाजकी धनि सरुले भर्खरै मात्र तिज गित सार्बजनिक गरेकी हुन् l गायिका ‘सरु’ नेपाली सुगम संगीतमा चल्तीको नाम हो । सुमधुर स्वरकी धनी सरु पछिल्लो समय पप गित, आधुनिक गित, तिज गित तथा लोक गित र चलचित्रको पार्श्व गायन तथा अन्य उनका चर्चित गितहरुका कारण बढी चर्चामा रहदै आएकी छिन l

ब्यबसायी तथा गीतकार कुमार कटुवालको शब्द तथा दिपक शर्माको संगीत रहेको यस गीतको म्युजिक भिडियोमा मोडल सुप्रिया कटुवाल, सबि कटुवाल तथा गायिका सरु गौतमको बेजोड अभिनय तथा नृत्य देख्न सकिनेछ l छायाँकार उत्सब दाहालले छायांकन गरेको उक्त भिडियोलाई देबेन्द्र पाण्डेले निर्देशन गरेका छन् भने सुशील न्यौपानेले सम्पादन गरेका छन् l भिडियो हेर्नुहोस


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *