Search
Friday 15 February 2019
  • :
  • :
Latest Update

औषधि किन्न बजार गएकी महिलालाई अपहरण गरी सामूहिक बलात्कार गर्ने चार युवा सार्वजनिक

औषधि किन्न बजार गएकी महिलालाई अपहरण गरी सामूहिक बलात्कार गर्ने चार युवा सार्वजनिक

उदयपुर – आइतबार राति पेट दुखेर औषधि किन्न बजार गएकी एक महिलालाई जबर्जस्ती स्कार्पियोमा चढाएर सामूहिक बलात्कार गरेको आरोपमा चार युवा पक्राउ परेका छन ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरले सोमबार पत्रकार सम्मेलन गरी सामूहिक बलात्कार गरेकोको आरोपमा पक्राउ परेकालाई सार्वजानिक गरेको हो ।

सिरहाको लाहान–उदयपुरको गाईघाट सडकखण्डमा रहेको लालपत्ताको जंगलबाट सामूहिक बलात्कार गरेको आरोपमा बा १४ च ६८१७ नम्बर स्कार्पियो चालक सिरहा मिर्चैया बस्ने वर्ष २६ का नितेशकुमार साह, सिराहा लाहान नगरपालिका ६ का २४ वर्षे अमित साह, २५ वर्षे सन्देश गुप्ता र विवेक साह रहेको उदयपुर प्रहरी प्रमुख एसपी नवराज भट्टले जानकारी दिनुभयो ।

स्कार्पियो गाडीमा महिलालाई राखी सामूहिक बलात्कारको प्रमाणसहित त्रियुगा नगरपालिकामा रहेको लालपत्ता प्रहरी चौकीले आइतबार रातिको घटनामा संलग्न ४ जनालाई पक्राउ गरेको हो । पत्रकार भेटघाटमा जिल्ला प्रहरी प्रमुख एसपी भट्टले फिफा विश्वकप २०१८ फ्रान्सले जितेपछि खुशीयालीमा रक्सीले

मातेका स्कार्पियोमा रहेका चार युवाले औषधि किन्न गएकी महिलालाई अपहरण गरी सामूहिक बलात्कार गरेको जानकारी दिनुभयो । ‘लाहान बाजारमा औषधि किन्न गएकी महिला रहिछिन्,’ एसपी भट्टले भन्नुभयो, ‘फान्सले जितेपछि खुशीयालीमा रक्सीले मातेका युवाले अपहरण गरी स्कार्पियोमा राखी बलात्कार गरेको बयान दिएका छन ।’

भट्टका अनुसार स्कारर्पियोमै महिलालाई राखी गाईघाटतर्फ आउँदै गर्दा लालपत्ता प्रहरी चौकी अगाडि चेक गर्ने क्रममा प्रहरीले रोकेर महिला को हो भनेपछि आरोपितले दिदी हुन् भनेछन् । त्यही बेला निर्वस्त्र महिला चिच्याउँदै ‘म दिदी होइन’ भनेपछि शंका लागेपछि प्रहरीले खानतलासी गरेको थियो ।

लाहानबाट गाईघाट २६ किलोमिटर दूरीमा पर्छ, आउँदाजाँदा ५२ किलोमितर हुन्छ । अनि जंगलमा रोकेर पनि चारै जनाले पालैपालो बलात्कार गरेको पीडित महिलाले बयान दिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

‘रक्सीले मातेका युवाले अपहरण गरी सामूहिक बलात्कार गरेका हुन,’ पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा एसपी भट्टले भट्टले भन्नुभयो, ‘चालकसहित चार जनाविरुद्ध अपहरण तथा जबर्जस्ती करणीको मुद्धा चलाउने छौँ ।’Ujyaalo बाट


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *