Search
Wednesday 16 January 2019
  • :
  • :

पुस्कर र मेनुकाको”आँखाको नानीमा” सार्वजनिक हेर्नुहोस् भिडियो

पुस्कर र मेनुकाको”आँखाको नानीमा” सार्वजनिक हेर्नुहोस् भिडियो

गायक तथा संगीतकार पुस्कर सुनुवार र गायिका मेनुका पौडेलको स्वरमा सजिएको बिल्कुलै नयाँ युगल गीत (आँखाको नानीमा) गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । उक्त गीतको भिडियो पूर्ण प्रेम कथामा आधारित् रहेर बनाइएको भिडियोका निर्देशक एकान्त मगर बाताउँछन् ।

उक्त गीतलाई शंकर अधिकारी घायलले रचना गरेका हुन् भने , गीतलाई संगीत तथा संगीत संयोजन गायक / संगीतकार पुस्कर सुनुवार स्वयम् ले गरेका छन् ,गीतको भिडियोलाई निर्देशन, सम्पादन, तथा छायांकन एकान्त मगरले गरेका हुन् त्यसै गरी गीतको भिडियोमा शिरिष थापा र निशा लामाको प्रेममय अभिनय देख्न पाइन्छ ।उक्त गीतलाई सन्ध्या म्युजिक प्रा लिले बजारमा ल्याएको छ ,गीतको भिडियोलाई सन्ध्या म्युजिकको युट्युब च्यानलमा हेर्न सकिन्छ ।


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *