Search
Sunday 17 February 2019
  • :
  • :
Latest Update

इंग्लिस प्रिमियर लिगमा म्यानचेस्टर युनाईटेडले वेष्टह्यामसँग बराबरीमै रोकियो

इंग्लिस प्रिमियर लिगमा म्यानचेस्टर युनाईटेडले वेष्टह्यामसँग बराबरीमै रोकियो

इंग्लिस प्रिमियर लिगमा म्यानचेस्टर युनाईटेडले वेष्टह्यामसँग बराबरी खेलेको छ ।लिगको दोस्रो स्थानमा रहेको युनाईटेडले वेष्टह्यामसँग गोलरहित बराबरी खेल्यो । खेलमा युनाईटेडले तीन ओटा गोलका अवसरलाई सदुपयोग गर्न सकेन । लिगको उपाधि म्यानेचस्टर सिटीले जितिसकेको अवस्थामा युनाईटेड यो सिजनको लिगको अन्त्य सुखद गर्ने लक्ष्यमा छ ।

लिगमा अन्तिम खेल खेल्न बाँकि रहेको छ । युनाईटेडको ७८ अंक रहेको छ । सिटी प्रिमियर लिगमा एक सय अंक पूरा गरी किर्तिमान बनाउने लक्ष्यमा छ । लिगको १५ औं स्थानमा रहेको वेष्टह्यामको ३९ अंक छ । यो सिजनमा स्टोक सिटी र वेष्ट ब्रुम रेलिगेसनमा पर्ने पक्का भइसकेको छ । तेस्रो टिमको टुङगो लिग चरणको अन्तिम खेलबाट लाग्नेछ ।


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *