Search
Tuesday 18 December 2018
  • :
  • :

दोस्रो रात जेलमा:रातभर चुरोट पिउँदै बसे सलमान, लामखुट्टेले एक्लो महसुस हुन दिएनन्

दोस्रो रात जेलमा:रातभर चुरोट पिउँदै बसे सलमान, लामखुट्टेले एक्लो महसुस हुन दिएनन्

एजेन्सी। ५ वर्षको जेल सजाय पाएका बलिउड सुपरस्टार सलमान खानले दोस्रो रात चुरोट पिउँदै बिताएका छन् । दोस्रो दिन शुक्रबार उनलाई भेट्न हिरोइन प्रिती जिन्टा आएकी थिइन् । उनले प्रितीसँग आधा घण्टा कुरा गरे । त्यसपछि उनका बहिनी अलविरा–अर्पिता आए । उनीहरुसँग पनि सलमानले लामो समय कुरा गरे । उनका बडीगार्ड शेरा पनि त्यहीँ थिए ।

उनले बिहीबार र शुक्रबार रातभर चुरोट पिउँदै बसेका थिए । रातमा उनलाई ब्यारेकमा भएका असंख्य लामखुट्टेले एक्लोपन महसुस हुन दिएनन् । बेचैनी र तनावमा सलमान रातभर ब्यारेकबाहिर डुलिरहे र पटक पटक चुरोट पिउँदै बसे । सलमानले अहिलेसम्म जेलको खाना खाएका छैनन् । उनले होटलबाट मगाइएको खाना खाएर बसेका छन् । डिसी नेपाल


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *